Inne Lifestyle

Męska piątka – #2

Męska piątka – #2

“Męska piątka” to cotygodniowe zestawienie rzeczy stylowych, niebanalnych czy po prostu fajnych. Subiektywny niezbędnik każdego mężczyzny oraz trochę rzeczy zupełnie niepotrzebnych. Zapraszam do przeglądu!

 

Płaszcze w kolorze „wielbłądzim” są wciąż cool, ale mam nieodparte wrażenie, że to ciemna zieleń będzie prawdziwym hitem najbliższych miesięcy. Świetnie wygląda w zestawieniu z czernią i szarością w miejskim stylu. Leśniczy lubi to.

 

Szare eleganckie spodnie garniturowe to kwintesencja elegancji. Czy zawsze trzeba je nosić z marynarką? Niekoniecznie! Mogą na przykład stworzyć niebanalne połączenie z dobrej jakości stylowym podkoszulkiem lub swetrem. Poniżej bardzo ciekawa propozycja zmieniająca standardowe zastosowanie spodni wizytowych:

 

Film “Space Jam” obejrzał „za dzieciaka” chyba każdy z nas. Aż trudno uwierzyć, że mija już ponad 20 lat od momentu, kiedy Jego Powietrzność Michael Jordan wygrał z potworami z kosmosu bitwę o Ziemię. Reedycja sneakers’ów z tamtego meczu (w wersji retro) była nie tylko najlepiej sprzedającym się modelem w 2016 roku, ale jednym z największych hitów Nike w całej historii koncernu. Duża w tym rola nadrukowanemu numerowi „45”, który zastąpił tradycyjny numer „23”. Skąd się tam wziął? Zostawiam to Wam 😊 Air Jordan 11 Retro „Space Jam” 2016 są po prostu piękne. 

Wielu z nas zdarzają się poranki, kiedy nerwowo szukamy kluczyków, telefonu, zegarka, okularów. Aby uniknąć porannego stresu zdecydowanie polecam zakup organizera takiego jak ten poniżej. Można go zamontować na ścianie, drzwiach lub dyskretnie w szafie. Prosta rzecz, a cieszy i ułatwia życie.

 

 

Każdy facet co jakiś czas powinien podarować sobie coś, czego przydatność jest w stanie ocenić tylko on sam. Szczególnie jeśli gadżet nawiązuje do nieprzemijającej miłości… do pomarańczowego kawałka gumy. Te słuchawki są absolutnie czadowe!

 

 

A teraz mała sugestia dla Pań: oto co każdy szanujący się fan koszykówki powinien dostać od swojej lubej na Walentynki. Romantyzm w najczystszej postaci.

 

You Might Also Like...