Inne Lifestyle

Męska piątka – #1

Męska piątka – #1

“Męska piątka” to cotygodniowe zestawienie rzeczy stylowych, niebanalnych czy po prostu fajnych. Subiektywny niezbędnik każdego mężczyzny oraz trochę rzeczy zupełnie niepotrzebnych. Zapraszam do przeglądu!

 

1) Marynarka w kolorze brązowym to wybór nieoczywisty, odbiegający od klasycznej palety szarości-czerni-granatu. Mocny akcent codziennego outfitu lub na spotkanie w mieście.

 

2) Parasol na prawdziwą niepogodę. Wyjątkowo lekki, znacznie trwalszy niż zwykłe parasole, a aerodynamiczny kształt sprawia, że wiatr nie wywraca go na drugą stronę. Zakup, który docenisz kiedy inni będą moknąć.


 

3) Moje konserwatywne podejście do wyglądu zegarka dotychczas eliminowało czasomierze z niebieską tarczą. W międzyczasie stała się dość modna i przyznaję, że zaczyna mi się nawet podobać. Ekstrawagancja kusi coraz ładniejszym designem.

 

4) Rękawice na siłownię nie tylko chronią dłonie, ale zapewniają stabilniejszy chwyt i zapobiegają wyślizgnięciu się sztangi. Warto zainwestować w parę lepszej jakości i unikać wszelkich elementów z siatki- niszczą się bardzo szybko.


 

 

5) Zawsze bądź sobą. Chyba, że możesz być Batmanem – wtedy zawsze bądź Batmanem. Szczególnie w nocy! Idealna pidźama superbohatera na wciąż mroźny czas.


 

A żeby i Ona nie była zazdrosna…:


 

You Might Also Like...