Street Style_6
Lifestyle Moda

Streetwear – Air Jordan 1 “David Letterman”

Streetwear – Air Jordan 1 “David Letterman”

 

Styl uliczny powinien, według mnie, mieć charakter, tą zadziorność, jakiś element, który wyróżni cię z tłumu. Dla fana koszykówki wybór tego elementu to typowy no-brainer – są to najczęściej ulubione sneakersy. Zapraszam do zapoznania się z tytułową streetową stylizacją Streetwear – Air Jordan 1 “David Letterman”.

 

Air Jordan 1 “David Letterman” to edycja specjalna popularnych “jedynek”, inspirowana ubiorem Michaela Jordana, który miał na sobie podczas wywiadu w programie Davida Lettermana. „Jego Powietrzność” wziął w nim udział w 1986 roku tuż po tym, jak zdobył rekordowe

punkty w meczu play-off przeciwko Boston Celtics

Dla miłośników MJ’a skrót tego spotknia znajdziecie na końcu postu. Jordan pojawił się w studiu ubrany w pomarańczowy, jaskrawy dres ze znacznych rozmiarów niebieskim kołnierzem, co nie przeszło bez echa wśród milionów widzów w USA.

Air Jordan David Letterman

Sneakersy, które Nike wypuściło pod koniec kwietnia 2016, odziedziczyły wspomnianą nietypową kolorystykę. Dodatkowo na wkładce nadrukowano charakterystyczny mikrofon i napis „On Air”. Buty miały także swój krótki epizod w teledysku do kawałka „Sucker for Pain” wykonanego przez Lil Wayne, Wiz Khalifa i Imagine Dragons.

Air Jordan David Letterman

 

Zapraszam do obejrzenia stylizacji, która moim zdaniem całkiem dobrze współgra z ww. sneakersami i tworzy z nimi mocny streetowy look. Enjoy!

Street Style_5

Street Style_2 Street Style_3 Street Style_4

Street Style_1

Street Style_6 Street Style_7 Street Style_8 Street Style_9

 

Poniżej obiecany skrót pamiętnego meczu MJ i jego Byków przeciwko Boston Celtics z 1986, od fana dla fanów 🙂

 

 

Spodobał Ci się ten post? Polub nas na Facebook’u i bądź na bieżąco!

You Might Also Like...