Lifestyle Moda

Szary sweter z norweskim wzorem

Jest nam niezmiernie miło opublikować pierwszy wpis gościnny na tej stronie, który przygotowała Weronika. Dziękujemy 🙂

Gotowi na zimne grudniowe poranki? Gdy temperatura spada poniżej zera, sweter z naturalnych tkanin zdaje się być remedium na wszystkie bolączki. 

Wełna ma znakomite właściwości termoizolacyjne a przy tym pozwala ciału oddychać, co jest szczególnie ważne, gdy postanowimy podbiec do odjeżdżającego właśnie autobusu . Wiele z Was narzeka jednak, że wełna gryzie. Warto wtedy poszukać swetra z wełny merynosów (Merino wool) bądź z alpaki.

Wełniane swetry są dużo droższe niż te z wykonane głównie z akrylu, jednak zapewniają nieporównywalnie większy komfort noszenia. 

Mamy też gwarancję że posłuży nam wiele lat (chyba że przypadkowo taki wełniany sweter wyląduje w pralce, wtedy również posłuży wiele lat, tylko raczej misiowi przytulance niż nam).

Zawsze też można zajrzeć do ciucholandu, nierzadko najlepsze perełki trafiają się właśnie tam. Z osobistych doświadczeń polecamy lokale w mniejszych miejscowościach. Szary sweter z norweskim wzorem na zdjęciu to czarnopiątkowy łup z Massimo Dutti wykonany w 100% z wełny. Prezentowany sweterek znajdziecie tutaj. Zimo przybywaj!

A jakie są Wasze sprawdzone sposoby na ujarzmienie zimnych dni. Koc i herbata czy wyciągacie ciężki arsenał z szafy i idziecie zmierzyć się z Mrozem?

You Might Also Like...